Пріорітетні напрями діяльності педагогічного колективу дошкільного навчального закладу № 83 "Лісова казка" на 2017-2018 н.р.

1. Продовжувати навчально-виховну роботу з дітьми в рамках навчального курсу"Дошкільнятам про освіту для сталого розвитку. Формувати у дітей раннього віку первинні компетенції ресурсозбереження та ресурсозберігаючої поведінки.
2. Сприяти подальшому удосконаленню культури українського мовлення дошкільників як основи формування національно-патріотичних почуттів. Активно використовувати в навчально-пізнавальній діяльності та повсякденному житті дитячого колективу малих фолькльорних жанрів, творів сучасних дитячих поетів та письменників, дитячих журналів, інтерактивних методик та технологій розвитку зв`язного мовлення.
3. Підвищувати рівень інноваційної культури педагогів дошкільних закладів для забезпечення активної позиції дитини в здобутті знань, постійного розвитку в притаманних їй видах діяльності: ігровій, пізнавальній, практично-творчій.
4. Співпрацю педагогів та батьків спрямувати на розвиток у дітей емоційної культури та моральних почуттів, які забезпечують формування базових моральних якостей особистості.
5. Особливості ігрової діяльності дітей дошкільного віку з порушенням зору.