• Ви знаходитесь тут:

• новини

В дошкільному закладі ДНЗ № 83 «Лісова казка» для дітей з порушенням зору здійснюється , лікувально-відновлювальна та корекційно - розвиткова робота,

2023-11-07

/Files/images/MyCollages 3.jpg яка забезпечує не тільки можливість засвоєння дітьми загальноосвітньої програми , але й розвиток та охорону функцій зорового аналізатору, корекцію і компенсацію вторинних відхилень у розвитку дитини.

Лікувально-відновлювальна робота передбачає:

· Проведення лікувальних і оздоровчих заходів, необхідних для відновлення порушених зорових функцій дошкільника;

· Комплексний медико-педагогічний вплив, що стимулює подальше формування зорових функцій дитини.

Спеціальні корекційні заняття (заняття на офтальмологічних апаратах,соціально-побутова орієнтація, просторове орієнтування) зорієнтовані на певний дефект та конкретне функціональне порушення,пов'язане з порушенням зору.