Рада закладу дошкільної освіти

(2019-2020 н.р.)

Голова –

Члени Ради закладу –

1. Подзігун Юлія Іванівна


2. Колода Алла Анатоліївна

3. Бабенко Валентина Олексіївна

4. Задувайло Тетяна Петрівна

5. Кравченко Лариса Володимирівна

6. Каленська Катерина Миколаївна

7. Маруш Катерина Андріївна

8. Знайдюк Валентина Володимирівна

9. Колісник Валентина Григорівна

10. Влащенко Олена Анатоліївна

11. Ткаченко Віра Валентинівна

12. Лавріненко Тетяна Борисівна

13. Костецька Олена Олександрівна група № 1

14. Скринник Ліана Володимирівна група № 2

15. Антонюк Марина Сергіївна група № 3

16. Бобро Юлія Валеріївна група № 4

17. Романенко Антоніна Вікторівна група № 5

18. Огій Валентина Вікторівна група № 6


19. Кісіль Людмила Миколаївна група № 7

20. Козоріз Ярослава Вікторівна група № 8

21. Савченко Олена Миколаївна група № 9

22. Журавльова Віта Анатоліївна група № 10

23. Стряпкова Тетяна Олексіївна група № 11

24. Коваленко Тетяна Олександрівна група № 12

Засідання Ради закладу

на 2019 – 2020 н.р.



№ з\п Зміст роботи Відповідальні Термін
І засідання
1. Питання організації харчування дітей дошкільного навчального закладу в новому навчальному році. завідувач, вих.- методист 26.09.2019
2. Довідка про готовність ДНЗ, території ДНЗ та конкретно кожної групи до нового навчального року. завідувач, сестра медична старша 26.09.2019
ІІ засідання
1. Аналіз захворюваності дітей за 2019 р. завідувач, сестра медична старша 26.12.2019
2. Аналіз харчування дітей за 2019 рік завідувач, сестра медична старша 26.12.2019
ІІІ засідання
1. Покращення матеріально-технічного забезпечення закладу. завідувач, заступник завідувача з господарства 20.02.2019
IV засідання
1. - Звітування керівника дошкільного закладу про свою діяльність перед педколективом та громадськістю з включенням питання про стан харчування дітей. - Оцінка роботи керівника. завідувач педколектив, громадськість 28.05.2019

Батьківський комітет закладу

дошкільної освіти (2019-2020 н.р.)

Група № 1

Лисенко Ірина Василівна, голова батьківського комітету;

Кокоба Вероніка Василівна, секретар;

Група № 2

Стрикаль Тетяна Павлівна, голова батьківського комітету;

Мороз Віта Сергіївна , секретар;

Група № 3

Муха Вікторія Василівна, голова батьківського комітету;

Прокопенко Любов Василівна, секретар;

Група № 4

Бобро Юлія Валеріївна , голова батьківського комітету;

Покотило Оксана Федорівна. Секретар;

Група № 5

Пасєка Любов Володимирівна, голова батьківського комітету;

Педан Марина Миколаївна, секретар;

Група № 6

Неткач Таміла Петрівна , голова батьківського комітету;

Лисенко Альона Володимирівна, секретар;

Група № 7

Загородня Олександра Юріївна , голова батьківського комітету;

Доценко Маргарита Владиславівна, секретар;

Група № 8

Купець Катерина Сергіївна, голова батьківського комітету;

Крицька Альона Василівна, секретар;

Група № 9

Вороненко Інна Олександрівна , голова батьківського комітету;

Палаш Наталія Олесіївна, секретар;

Група 10

Квітка Інна Володимирівна, голова батьківського комітету;

Москалюк Євгенія олександрівна, секретар;

Група № 11

Вергай Людмила Іванівна , голова батьківського комітету;

Зобенько Людмила Василівна, секретар;

Група № 12

Борисенко Катерина Вікторівна , голова батьківського комітету;

Гладкий Сергій Вікторович, секретар.

Кiлькiсть переглядiв: 253

Коментарi