Рада закладу дошкільної освіти

(2017-2018 н.р.)

Голова – Печериця Оксана Василівна

представники батьків –

Шутенко Надія Василівна , група № 1;

Нечитайло Юлія Леонідівна, група № 2;

Печериця Оксана Василівна, група № 3;

Бобро Юлія Валеріївна, група № 4;

Грама Марина Віталіївна, група № 5;

Орлова Яніна Василівна, група № 6;

Луговська Марина Анатоліївна, група № 7;

Пількевич Роман Андрійович, група 8;

Ченцова Дар’я Олександрівна , група № 9;

Косовіна Ольга Юріївна, група № 10;

Осадча Ірина Вікторівна, група № 11;

Барабан Анжела Григорівна, група № 12.

та колективу закладу –

Подзігун Ю.І., завідувач;

Колода А.А., вихователь-методист;

Ткаченко В.В., сестра медична старша;

Васильєва І.В., вихователь;

Сорока Л.Г., вихователь;

Митренко О.О., вихователь;

Каленська К.М., вихователь;

Дубина Т.О., вихователь;

Литвин В.С., вихователь;

Маруш К.А., вихователь;

Биканова Г.В., вихователь;

Кулик А.А., вихователь.

Батьківський комітет закладу

дошкільної освіти (2018-2019 н.р.)

Група № 1

бабенко Юлія Василівна , голова батьківського комітету;

Шелкоплясова Ольга Миколаївна, секретар;

Група № 2

Стрикаль Тетяна Павлівна, голова батьківського комітету;

Мороз Віта Сергіївна , секретар;

Група № 3

Муха Вікторія Василівна, голова батьківського комітету;

Прокопенко Любов Василівна, секретар;

Група № 4

Урзова Оксана Василівна , голова батьківського комітету;

Рожко Людмила Вікторівна. Секретар;

Група № 5

Пасєка Любов Володимирівна, голова батьківського комітету;

Педан Марина Миколаївна, секретар;

Група № 6

Неткач Таміла Петрівна , голова батьківського комітету;

Лисенко Альона Володимирівна, секретар;

Група № 7

Загородня Олександра Юріївна , голова батьківського комітету;

Доценко Маргарита Владиславівна, секретар;

Група № 8

Купець Катерина Сергіївна, голова батьківського комітету;

Крицька Альона Василівна, секретар;

Група № 9

Вороненко Інна Олександрівна , голова батьківського комітету;

Савченко Олена Миколаївна, секретар;

Група 10

Квітка Інна Володимирівна, голова батьківського комітету;

Москалюк Євгенія олександрівна, секретар;

Група № 11

Тесак Юлія Олександрівна , голова батьківського комітету;

Поливода Марина Андріївна, секретар;

Група № 12

Борисенко Катерина Вікторівна , голова батьківського комітету;

Гладкий Сергій Вікторович, секретар.

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi