ПЕДАГОГІЧНІ РАДИ

Тема: "Завдання педагогічного колективу

на 2022-2023 н.р."

Порядок денний:

1. Виконання рішень попередньої ради.

2. Результати літнього оздоровчого періоду.

3. Програмно-методичне забезпечення .

4. Затвердження освітньої програми закладу.

5. Схвалення річного плану роботи дошкільного навчального закладу на новий навчальний рік. Завдання педколективу на 2022-2023 н.р.

6. Організаційні питання початку навчального року.

7. Затвердження складу творчої групи.

8. Про визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу.

ПЕДАГОГІЧНА РАДА №2

Тема: «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного дошкілля».

1. Результати виконання рішень попереднього засідання педради

2. Завдання патріотичного виховання дошкільників відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. Інтерактивна вправа "Намалюй символ-поняття патріотизм"

3. Формування у дітей дошкільного віку знань про Україну, її столицю, державну символіку, звичаї та традиції українського народу. Інтерактивна вправа "Я пишаюсь своєю країною, тому що..."

4. Стан патріотичного виховання . Результати тематичної перевірки. Інтерактивна вправа "Шапка прислів’їв"

ПЕДАГОГІЧНА РАДА № 3

Тема: «Сучасні підходи до розвитку креативності дошкільників»

1. Виконання рішень попередньої педради.

2. Цілісність, системність і послідовність планування й організації роботи з художньо-естетичного розвитку дітей (аналіз роботи вихователів: вихователь-методист).
3. Аплікація з нетрадиційних матеріалів як засіб розвитку креативності (з досвіду роботи: вихователі молодших і середніх груп).
4. Вплив нетрадиційних технік малювання на розвиток креативності дошкільників (з досвіду роботи: вихователі старших груп).
5. Практикум «Прийоми розвитку креативності дошкільників» (вихователь-методист).

6. Результати тематичної перевірки

7. Про визнання результати підвищення кваліфікації
8. Рішення педагогічної ради.

ПЕДАГОГІЧНА РАДА № 4

Тема: „Про підсумки роботи та виконання завдань річного плану колективом ДНЗ”

1. Виконання рішень попередньої педради

2. Аналіз виконання річного плану.

3. Рівень засвоєння програми вихованцями дошкільного навчального закладу.

4. Результати комплексної перевірки

5. Створення умов для організації та проведення літнього оздоровчого періоду.Завдання літнього оздоровчого періоду.

6. Схвалення плану роботи на літній оздоровчий період 2023 року.

7. Про стан з питань охорони праці , безпеки життєдіяльності.